SI HEI TIL
TEAM EVALUE

Administrasjon:

Erik Røbech

Daglig Leder

Mobil: 90 99 60 60
E-post: erik@evalue.no

Odd Arne Lauritzen

Økonomisjef

Mobil: 40 85 39 78
E-post: oddarne@evalue.no

Anita Sterri

Regnskapsmedarbeider

Mobil: 47 27 35 95
E-post: anita@evalue.no

 

Marked og salg:

Morten Jørgensen

Salgssjef

Mobil: 92 67 97 67
E-post: morten@evalue.no

 

Carl André Christensen

Kommunikasjonssjef

Mobil: 974 22 983
E-post: andre@evalue.no

 

Rådgivere og konsulenter:

Thomas O. Hansen

Prosjektsjef Eiendom

Mobil: 90 17 92 62
E-post: thomas@evalue.no

Rune Hoseth

Prosjektleder bygg

Mobil: 98 22 43 80
E-post: rune@evalue.no

 

Glen M. Bourke

Prosjektleder KU HMS

Mobil: 46 76 04 42
E-post: glen@evalue.no

 

Jonathan Huser Bjerkeseth

Prosjektsjef rådgivning

Pia M. Kind

Prosjektansvarlig FDV

I permisjon

Mads Grøholdt

Prosjektleder FDV

Mobil: 916 63 094
E-post: mads@evalue.no

Erik Røbech

Brann/eindomsrådgiver

Mobil: 90 99 60 60
E-post: erik@evalue.no

Sven R. Person

Brannrådgiver

Mobil: 48 60 05 07
E-post: sven@evalue.no

 

Kontakt oss

Vi ser frem til å høre fra deg! Hos oss kan du sende mail, ringe eller
komme innom på en kaffe når som helst.