SI HEI TIL
TEAM EVALUE

Erik Røbech

Daglig Leder

Mobil: 90 99 60 60
E-post: erik@evalue.no

Odd Arne Lauritzen

Økonomisjef

Mobil: 40 85 39 78
E-post: oddarne@evalue.no

Anita Sterri

Regnskapsmedarbeider

Mobil: 47 27 35 95
E-post: anita@evalue.no

 

Morten Jørgensen

Salgssjef

Mobil: 92 67 97 67
E-post: morten@evalue.no

 

Pia M. Kind

Prosjektkoordinator / FDV

Mobil: 92 21 28 29
E-post: pia@evalue.no

Geir Edvardsen

CTO / Teknologidirektør

Mobil: 93 43 56 17
E-post: geir@evalue.no

Jonathan Huser Bjerkeseth

Prosjektleder

Sven R. Person

Brannrådgiver

Mobil: 48 60 05 07
E-post: sven@evalue.no

 

Thomas O. Hansen

Prosjektsjef

Mobil: 90 17 92 62
E-post: thomas@evalue.no

Rune Hoseth

Prosjektleder bygg

Mobil: 98 22 43 80
E-post: rune@evalue.no

 

Glen M. Bourke

Prosjektleder / KU / HMS

Mobil: 46 76 04 42
E-post: glen@evalue.no

 

Christian Karlsen

Prosjektleder / KU / HMS

Veronica Ryen-Kristiansen

Teknisk tegner / FDV

Mobil: 926 64 164
E-post: veronica@evalue.no

 

Kontakt oss

Vi ser frem til å høre fra deg! Hos oss kan du sende mail, ringe eller
komme innom på en kaffe når som helst.